Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zibidob - podanie na moderatora
#61
Uważasz mnie za prowokatora? Może podaj jakiś przykład... Ja np. mogę podać Ci wiele przypadków, ale twojej prowokacji.

Niestety nikt Cię nie poparł. Nawet rudy uważa Cię za totalnego debila, a jak wiadomo on ocenia ludzi najlepiej. Sorry Smile
#62
O czym tu gadamy koleś ma moderować forum, jak go nawet na konkursach nie ma XDD
[Obrazek: vfxQil1.png]
#63
Natenczas podanie zostaje odrzucone.
#64
(06-12-2017, 22:27)Anders Jacobsen napisał(a): Natenczas podanie zostaje odrzucone.

W sumie i tak mam już fuchę Big Grin 

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#65
Wpycha się na stołek jak Misiewicz
[Obrazek: vfxQil1.png]
#66
(06-14-2017, 16:57)Friz napisał(a): Wpycha się na stołek jak Misiewicz

Ale ja to robię skutecznie Wink

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#67
Zibi - niby mówisz na każdym kroku #PreczZBenzyniarzem i ogólnie jesteś anty-Onyszowski, a tak naprawdę sam garniesz się do zarządu moderacji. I wiem co powiesz - przecież ja też jestem przeciwko obecnej władzy benzyniarza. Ale różnica pomiędzy nami jest taka, że mnie przynajmniej nie ciongnie do benzyny Big Grin Big Grin
#ThankYouOnysz
#68
Zibidob to typowy karierowicz bez kręgosłupu moralnego, jeszcze wczoraj stawiał roomy obrażające forum, a dzisiaj prawa ręka Andersa XDD
[Obrazek: vfxQil1.png]
#69
Najśmieszniejsze jest to, że redaktorem zostaje osoba, która ma mierną frekwencję na konkursach i w ogóle go ten PŚ nie interesuje. Big Grin Zibi po prostu wciśnie się wszędzie, tam gdzie nawet karaluch by nie wlazł xD
[Obrazek: VpUYqBr.png]
#70
Najśmieszniejsze jest to, że redaktorem zostaje nierespektująca osoba, no!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości