Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Narodów podczas zimowego sezonu
#1
Cześć
Chciałbym poruszyć temat Pucharu Narodów podczas zimowych sezonów, a raczej jego braku. Skoro funkcjonuje to podczas LGP to czas najwyższy, żeby wprowadzić stałe reprezentacje również podczas Pucharu Świata. Sprawiłoby to, że większa liczba graczy miałaby szansę zdobyć nowe osiągnięcia, oczywiście proponuję również dodać za to normalne trofeum na profil tak jak za medale w drużynowych konkursach.
Co sezon możliwe byłby transfery, a przed każdym startem sezonu reprezentacja zgłaszałaby 4 osobowy skład. Ewentualnie do pustych reprezentacji można by było dołączyć podczas trwania PŚ, ale tylko w wypadku, gdy ktoś nie miał wcześniej przypisanej repki.
Mogę się zadeklarować, iż prowadziłbym taką generalke i zliczałbym za to punkty., w wolnej chwili stworzyłbym nawet arkusz do tego. Myślę, że uatrakcyjniłoby to trochę nasz Puchar Świata. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź administracji, czy uda się wystartować z takim czymś od przyszłego sezonu
[Obrazek: VpUYqBr.png]
Odpowiedz
#2
Jestem za, zważywszy, że w tym roku wypada nam jeden konkurs drużynowy, który jest de facto konkursem "przed mistrzowskim". Puchar narodów to fajna rzecz, dla graczy, którzy nie będą w top 3 kg, bo znaleźć się w top 3 klasyfikacji pucharu narodów jest znacznie łatwiej, a zawsze to jakaś nagroda do gabloty. Dlatego jestem za i myślę, że dobrym sezonem by to przetestować jest następny sezon letni, który jednak zawsze cieszył się mniejszym zainteresowaniem od zimowego, a tak to może by to zainteresowanie nieco wzrosło.
Odpowiedz
#3
to zamiast popierac ta propozycje, niech szanowna moderacja stworzy klasyfikacje generalna pucharu narodow najlepiej w arkuszu zeby wam to samo liczylo, bo taki pomysl juz byl i wtedy też na poparciu się skończyło, a moderacja palcem nie kiwnęła w kierunku wprowadzenia takiej nowinki
Triumfator konkursu Pucharu Świata:
1. Engelberg (18.12.2021) Heart
still counting!
Odpowiedz
#4
Problem jest taki, że nie wiadomo, kto jest w jakiej drużynie + cóż za mojego urzędu nie słyszałem zbytnio takich propozycji, aczkolwiek jestem zdania, że to dobry pomysł, ale takich rzeczy nie wdraża się w trakcie sezonu, tylko najlepiej przed, więc tak jak już planowaliśmy, myślę, że tak też będzie, to po prostu PN zostanie wprowadzony przed letnim pucharem świata na spróbowanie, a potem byśmy to kontynuowali w zimę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości